Kancelaria Projekty Europejskie - Mirosława Adamczak


Nasz projekt w TVP Wrocław !


17.12.2014 r. na antenie TVP Wrocław w programie Eurofakty można było obejrzeć reportaż poświęcony projektom unijnym, w których uczestniczą osoby po 60-tce. Telewizyjna kamera odwiedziła uczestników szkolenia komputerowego w Świdnicy organizowanego przez nas w ramach projektu " Nowe kompetencje nowe szanse". Seniorzy skupieni wokół Uniwersytetu Trzeciego Wieku uczyli się na poziomie ECDL START, a na koniec szkolenia zdawali certyfikowany egzamin.


Więcej o szkoleniach dla tej grupy docelowej:   Eurofakty - 17.12.2014 - TVP Wrocław

Uczestniczka naszego projektu w TV


19 listopada b.r. w Bielawie, w siedzibie Pracowni Kostiumów i Dekoracji Urszuli Łastowskiej przy ul. Wiejskiej 2, odbyło się spotkanie prezentujące zakres działalności firmy, powstałej w ramach projektu "Zaczynam na swoim". Wśród zaproszonych gości m.in. przedstawicieli placówek edukacyjnych z Bielawy, Dzierżoniowa i Pieszyc były także przedstawicielki Kancelarii projekty Europejskie. Mirosława Adamczak.


Przebieg spotkania rejestrowała Telewizja Sudecka. Film  można obejrzeć na stronie firmy:  http://www.pracowniakostiumow.pl/wypo.html


 

===================================================================================Miło nam poinformować, że właścicielka firmy Mirosława Adamczak została powołana do sieci Ambasadorów promujacych aktywność kobiet na Dolnym Śląsku.


 

Mirosława Adamczak - szefowa Kancelarii Projekty Europejskie została laureatką konkursu "Aktywność kobiet na Dolnym Śląsku" w kategorii: rynek pracy, gospodarka, przedsiębiorczość. Celem konkursu jest promocja i upowszechnianie idei zwiększenia aktywności kobiet w sferze publicznej na Dolnym Śląsku. Jest to pierwsza tego typu inicjatywa w regionie.

Więcej na ten temat tutaj...


Profesjonalne Zarządzanie Gospodarstwem Domowym - to projekt Kancelarii Projekty Europejskiej. Mirosława Adamczak, którego realizacja  dobiegła końca.

Projekt wzbudził duże zainteresowanie mediów. Na stronach dolnośląskiej Gazety Wyborczej  oraz w ogólnopolskim wydaniu Gazety Wyborczej przeczytacie Państwo relację z rekrutacji. Informacje o projekcie także na www.interia.pl ,  www.rmf.fm  i w "Expressie Bydgoskim".

O szkoleniu mówiono w "Wydarzeniach Polsatu" - materiał zrealizowany podczas rekrutacji wyemitowano 15.11.2009. Informacja o szkoleniu ukazała się także w radiowej Trójce i w przeglądzie prasy TVN24.

19 listopada 2009 byliśmy gośćmi "Pytania na śniadanie" w telewizyjnej dwójce.

22 stycznia  2010 natomiast  mieliśmy możliwość przedstawić nasz projekt  w programie "Dzień dobry TVN". Podczas rozmowy wyemitowano felieton przygotowany podczas szkolenia. A tu zobaczysz rozmowę z udziałem zaproszonych gości.

5 lutego 2010 artykuł z zakończenia kursu przez panie z I grupy ukazał się w "Nowej Trybunie Opolskiej". A 11 lutego 2010 w "Chwili dla Ciebie", gdzie o kursie opowiedziała jedna z uczestniczek - pani Magda Zybura. 

Artykuł o projekcie, którego bohaterkami są uczestniczki szkolenia ukazał się 29 marca 2010 w tygodniku "Naj".

 

wszystkie prawa zastrzeżone Kancelaria Projekty Europejskie Mirosława Adamczak