Kancelaria Projekty Europejskie - Mirosława Adamczak

szkolenia bezpłatne

Szkolenia wpólfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego:

"Szkolenia dla pracowników z branży hotelarsko - gastronomicznej" - zakończony w kwietniu 2013 r. projekt Kancelarii Projekty Europejskie. Mirosława Adamczak.

"Zaczynam na swoim" -  zakończony w kwietniu 2013 r. projekt Kancelarii Projekty Europejskie. Mirosława Adamczak.

"Nowe firmy na Euro 2012" - to zakończony w kwietniu 2012 r. projekt Kancelarii Projekty Europejskie. Mirosława Adamczak.

"Opiekunka z klasą" - to projekt zrealizowany przez Kancelarię Projekty Europejskie. MIrosława Adamczak w latach 2010 -2011.

"Housekeeping - profesjonalne zarządzanie gospodarstwem domowym" - to zakończony w 2011 roku projekt Kancelarii Projekty Europejskie. MIrosława Adamczak.

 "Nowoczesny pracownik gastronomii" - to zakończony w 2011 roku projekt Kancelarii Projekty Europejskie. MIrosława Adamczak.

"Profesjonalna opiekunka domowa-zawód poszukiwany" - to zakończony w 2010 roku projekt Kancelarii Projekty Europejskie. Mirosława Adamczak.

"Profesjonalne zarządzanie gospodarstwem domowym" - to zakończony  w 2010 roku projekt Kancelarii Projekty Europejskie. Mirosława Adamczak. 
                                                                                                                                                           
"Opiekunka domowa-nowy zawód i szansa na samozatrudnienie" - to projekt zrealizowany przez Kancelarię Projekty Europejskie w 2008 roku.
                                                                                                                                                                                                                
"Opiekunka domowa-szansa na zatrudnienie" - to projekt zrealizowany przez Kancelarię Projekty Europejskie. Mirosława Adamczak w latch 2006 i 2007.
"Samozatrudnienie w charakterze agenta ubezpieczeniowego jako nowy pomysł na zawodową karierę" -  to projekt zrealizowany przez Kancelarię Projekty Europejskie.Mirosława Adamczak.

szkolenia komercyjne

"Pomoc publiczna" - to szkolenie zorganizowane przez Kancelarię Projekty Europejskie. Mirosława Adamczak w 2009 roku.  
wszystkie prawa zastrzeżone Kancelaria Projekty Europejskie Mirosława Adamczak